„Przypadki doktora Bonifacego Trąbki” - spektakl dla dzieci
dodano: 18.08.2020Serdecznie zapraszamy na spektakl dla dzieci w wieku 3+ pt.„Przypadki doktora Bonifacego Trąbki” w wykonaniu Teatru Baja Pomorskiego w Toruniu.
Data: 1 września 2020
Godzina: 17.00
Miejsce: Rynek Wielki
Liczba miejsc jest ograniczona.
Wejściówki do nabycia od 24 sierpnia 2020 r. w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury, ul. Partyzantów 13. Jedna osoba może pobrać 3 wejściówki.
Każdy widz zobligowany jest do wypełnienia oświadczenia dostępnego w załączniku. Rodzice/opiekunowie wypełniają oświadczenia w imieniu swoim i swoich dzieci/podopiecznych na 1 karcie.
Opis
"Przypadki Doktora Bonifacego Trąbki" są próbą oswojenia dzieci z wizytą w gabinecie lekarskim. Razem z kukułką, sową z rejestracji, psem Burkiem, jeżem i innymi zwierzętami dzieci odwiedzają rozmaite gabinety lekarskie - między innymi gabinet zabiegowy, gdzie można założyć opatrunek na chorą nogę, pracownię EKG, gdzie razem z przestraszoną myszką można zobaczyć, na czym polega badanie serca, laryngologa, który zbada słuch kukułki, gabinet RTG czy gabinet USG prowadzony przez dwa chomiki.
Dzieci mogą zobaczyć, na czym polegają poszczególne badania i jak ich działanie pomaga dbać o zdrowie. Dzięki temu wizyty u lekarza nie będą dla małych pacjentów tak stresujące i trudne.
Aktualności
więcej-
Majowe uroczystości patriotyczne
- Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT
- Od 1 maja staż po nowemu też u prywatnych pracodawców. ZUS wydał ponad milion zaświadczeń
- Podcienia kamienic przy ul. Staszica wypięknieją. Jest przetarg na wykonawcę renowacji
- Poradnik dla rodziców od ZUS
- Wpływ masy i wysokości piecyka wolnostojącego na stabilność instalacji i wymagania dotyczące podłoża
- MZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
- Przemytniczy misz-masz
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (123)
- Fordem w Nissana (6)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Silne wiatry nad regionem (1)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (607)
- Zderzenie dwóch Mercedesów (1)
- Hulajnogą w psa (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Ósmoklasisto, Ósmoklasistko! Rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2026/2027
dodano: 28.04.2026Jeśli jesteś uczniem 8 klasy i szukasz kierunku, który daje realne umiejętności i przyszłościowe perspektywy, poznaj trzy projekty pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej: CYBER.MIL z Klasą, OPW i BOW.
Zobacz materiałZaproś swoją mamę na "Wieczór w Wiedniu"
dodano: 13.04.2026Zapraszamy na wyjątkowy koncert „Wieczór w Wiedniu”, przygotowany z myślą o wszystkich Mamach i ich bliskich. Tego wieczoru przeniesiemy się do muzycznego serca Europy – do Wiednia, miasta walca, opery i niepowtarzalnego uroku.
Zobacz materiałMajowe uroczystości patriotyczne
dodano: 30.04.2026Zamość PATRIOTYCZNIE 2, 3, 8 maja 2026 r.
Zobacz materiałPrzyjechał pijany po dziecko do przedszkola. 37-latek został wydalony z Polski
dodano: 27.04.2026Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 37-letni obywatel Ukrainy, który po pijaku przyjechał z 11-latkiem po drugie dziecko do przedszkola. Na mężczyznę uwagę zwrócili pracownicy placówki, którzy powiadomili o wszystkim policjantów drogówki. Zatrzymany usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz narażenia dziecka na niebezpieczeństwo. Na wniosek policjantów z 3. komisariatu został wydalony z Polski.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)