Jak zdobyć pieniądze na nowy biznes?
dodano: 04.12.2019Odpowiedź na to i inne pytania będzie można uzyskać 6 grudnia w godz. 10.00 – 13.30 przy ul. Partyzantów 3 w Zamościu (budynek delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego). To propozycja dla tych, którzy myślą o założeniu działalności gospodarczej.
Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu informacyjnym, powinny zarejestrować się, wypełniając formularz rekrutacyjny: https://formularze.rpo.lubelskie.pl/public-app/form/64
Na spotkaniu będzie można uzyskać informację na temat aktualnej oferty z Funduszy Europejskich w tym o systemie startupów, działaniu 9.3 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego Rozwój przedsiębiorczości oraz o niskooprocentowanych kredytach/pożyczkach.
Więcej informacji dostępnych jest pod poniższym linkiem:
https://rpo.lubelskie.pl/rpo/wiadomosci/wydarzenia/spotkanie-informacyjne-w-zamosciu-pt-fundusze-europejskie-2014-2020-na-zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej-1/
Aktualności
więcej-
Majowe uroczystości patriotyczne
- Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT
- Od 1 maja staż po nowemu też u prywatnych pracodawców. ZUS wydał ponad milion zaświadczeń
- Podcienia kamienic przy ul. Staszica wypięknieją. Jest przetarg na wykonawcę renowacji
- Poradnik dla rodziców od ZUS
- Wpływ masy i wysokości piecyka wolnostojącego na stabilność instalacji i wymagania dotyczące podłoża
- MZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
- Przemytniczy misz-masz
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (4)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (144)
- Fordem w Nissana (6)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Silne wiatry nad regionem (1)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (607)
- Zderzenie dwóch Mercedesów (1)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Za swoje zachowanie nie poleciał na Sycylię
dodano: 21.04.2026Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału SG z Placówki w Lublinie interweniowali wobec agresywnego pasażera na pokładzie samolotu lecącego z Lublina do Trapani.
Zobacz materiałOstatnie poprawki przed sezonem turystycznym
dodano: 22.04.2026To ostatnie poprawki przed sezonem turystycznym. W Parku Miejskim w Zamościu ruszył we wtorek (21 kwietnia) remont jednego z mostków nad stawem.
Zobacz materiałNapromieniowana waluta na zakup auta
dodano: 17.04.2026Strażnicy graniczni z przejścia w Medyce zawrócili obywatelkę Ukrainy, która przenosiła prawie 10 tys. dolarów. W pliku był banknot, którego promieniowanie kilkaset razy przekraczało naturalne tło. Kontrola radiometryczna to jedno z ustawowych zadań SG i prowadzona jest na granicy nieprzerwanie.
Zobacz materiałZamość przygotowuje się na zmiany klimatu – powstaje Miejski Plan Adaptacji
dodano: 13.04.2026Miasto Zamość przystępuje do opracowania „Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu dla Miasta Zamość na lata 2025–2030 (z perspektywą do roku 2050) (MPA) – strategicznego dokumentu, którego celem jest zwiększenie odporności miasta na skutki zmieniającego się klimatu oraz poprawa bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)