Wytwarzali papierosy w Domu Pomocy Społecznej
dodano: 08.08.2019Prawie 4 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy znaleźli krasnostawscy policjanci w jednym z Domów Pomocy Społecznej na terenie powiatu. Dodatkowo zabezpieczyli maszynkę służącą do wyrobu papierosów oraz papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Posiadaczami nielegalnego towaru byli dwaj pensjonariusze placówki.
W środę krasnostawscy kryminalni dokonali przeszukania w jednym z Domów Pomocy Społecznej na terenie powiatu. W trakcie tych czynności ujawnili w pokoju 38-letniego pensjonariusza 3,6 kg suszonego tytoniu. Kolejny zakazany towar został znaleziony w pokoju zajmowanym przez 67-latka.
Aktualności
więcej-
Majowe uroczystości patriotyczne
- Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT
- Od 1 maja staż po nowemu też u prywatnych pracodawców. ZUS wydał ponad milion zaświadczeń
- Podcienia kamienic przy ul. Staszica wypięknieją. Jest przetarg na wykonawcę renowacji
- Poradnik dla rodziców od ZUS
- Wpływ masy i wysokości piecyka wolnostojącego na stabilność instalacji i wymagania dotyczące podłoża
- MZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
- Przemytniczy misz-masz
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (10)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (145)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (3)
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (6)
- Fordem w Nissana (6)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Silne wiatry nad regionem (1)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Nie daj się naciągnąć na fałszywy „program emerytalny”
dodano: 27.04.2026Oszuści znowu podszywają się pod Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Dzwonią do starszych osób i podają się za pracowników ZUS. Następnie wysyłają SMS-y z prośbą o wpłatę pieniędzy na wskazane konto bankowe.
Zobacz materiałWypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74
dodano: 16.04.2026Ustalamy dokładne przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed południem na DK 74. W wyniku zderzenia Mercedesa i Mana ranne zostały trzy osoby. Najciężej poszkodowany 38 - letni pasażer Mana został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do jednego z lubelskich szpitali. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
Zobacz materiałKabaret Moralnego Niepokoju w programie „Normalne to to nie jest”
dodano: 08.04.2026W dobie, gdy codzienność zaskakuje nas bardziej niż kiedykolwiek, Kabaret Moralnego Niepokoju postanowił wyrazić to na scenie, serwując nowe skecze pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czy to możliwe, że dzisiejsze „normalne” to zwykłe szaleństwo?
Zobacz materiałPark doświadczeń przy Przedszkolu Miejskim nr 12 - inwestycja z budżetu obywatelskiego
dodano: 07.04.2026To nie będzie zwykły plac zabaw, ale prawdziwy „Park doświadczeń” Jeszcze w tym roku, przy Przedszkolu Miejskim nr 12 na ul. Prymasa Wyszyńskiego w Zamościu powstanie „Park doświadczeń”.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)