Mama z promilami
dodano: 01.10.2018Kobieta, która pijana opiekowała się 6-letnim synem, została zatrzymana przez łęczyńskich policjantów. Chłopczyk trafił pod opiekę ojca. Nieodpowiedzialna matka usłyszy zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia syna, nad którym miała obowiązek sprawowania opieki. Kobiecie grozi kara do 5 lat więzienia.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 18:00 na ul. Wierzbowej w Łęcznej. Policjanci otrzymali sygnał, że nietrzeźwa kobieta opiekuje się swoim 6-letnim synem. Już pierwsze słowa zamienione z nią przez mundurowych, a także jej wygląd i zachowanie wskazywały, że jest pijana. Badanie trzeźwości kobiety wskazało, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 35-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Na miejsce interwencji przyszedł ojciec dziecka, który został poinformowany o zaistniałej sytuacji. Policjanci przebadali go na zawartość alkoholu i po potwierdzeniu, że jest trzeźwy przekazali syna pod jego opiekę.
Aktualności
więcej-
KAS udaremniła przemyt 1,2 mln paczek papierosów. Kontenery z kontrabandą zatrzymane w Małaszewiczach
- „Nie daj się wciągnąć – wakacje to czas na przygody, nie na narkotyki”
- Miasto otrzymało środki na wsparcie straży pożarnej i ochrony ludności
- Wakacyjna robotyka dla dzieci!
- Co nas różni? - spotkanie przy kawie
- Rozpoczął się nabór wniosków w ramach konkursów „Strzelnica w Powiecie”
- Skuteczne działania zamojskich kryminalnych doprowadziły do wycofania z rynku ponad 26 kilogramów narkotyków i zatrzymania trzech osób trudniących się ich dystrybucją
- Nowa prognoza emerytury już na eZUS
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (2)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (1)
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (56)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (7)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
KAS udaremniła przemyt 1,2 mln paczek papierosów. Kontenery z kontrabandą zatrzymane w Małaszewiczach
dodano: 30.06.2026• Lubelska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) udaremniła przemyt ponad 1,2 mln paczek papierosów. • Wartość rynkowa nielegalnego towaru to ponad 25 mln zł.
Zobacz materiałŚrodki przyszłych emerytów rosną w czerwcu o około 10 proc.
dodano: 01.06.2026W czerwcu środki zapisane na kontach i subkontach klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zwiększają się o coroczną waloryzację. To z nich ZUS wyliczy przyszłe emerytury. Od kilku lat waloryzacja składek utrzymuje się na wysokim poziomie.
Zobacz materiałXXVII Zamojskie Dni Folkloru
dodano: 23.06.2026Starostwo Powiatowe w Zamościu zaprasza na XXVII Zamojskie Dni Folkloru, które odbędą się 5 lipca 2026 roku na dziedzińcu Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Zwierzyńcu. Wydarzenie zgromadzi zespoły śpiewacze, kapele, chóry oraz twórców ludowych prezentujących bogactwo regionalnej kultury i tradycji. Początek festiwalu zaplanowano na godzinę 9:30. Szczegóły na stronie https://www.powiatzamojski.pl/.../zaproszenie-do-udzialu...
Zobacz materiałCo nas różni? - spotkanie przy kawie
dodano: 16.06.2026Zapraszamy Państwa na spotkanie – rozmowę o tym co nas różni w kontekście hasła 51. Zamojskiego Lata Teatralnego, czyli: JEST PÓŹNO.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)