zamosc.tv

Czekają nas podwyżki gazu

dodano: 18.09.2010

Zła wiadomość dla milionów Polaków. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zgodził się właśnie na kolejną w tym roku podwyżkę cen gazu. Już od 1 października za to paliwo zapłacimy rocznie nawet o 171 zł więcej.

Najmniej stracą osoby korzystające z gazu tylko do przygotowywania posiłków - te zapłacą średnio o ok. 8,5 zł rocznie więcej. Polacy nie kryją oburzenia. Już dziś ledwo starcza mi na gaz, a jeśli podrożeje, to zabraknie mi pieniędzy na jedzenie. To nie jest w porządku! - denerwuje się Romualda Olszewska (33 l.) z Augustowa (woj. podlaskie), która utrzymuje się z wyrobu i sprzedaży regionalnych wypieków. Jak wynika z komunikatu URE, w podobnej sytuacji znajdą się wszyscy korzystający z gazu. Wzrost cen paliw gazowych w zatwierdzonej korekcie taryfy wynosi 6,4 proc

Oceń news:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.