zamosc.tv

Oblał mężczyznę żrącą substancją

dodano: 08.06.2018

Policjanci z CBŚP z Zarządu w Szczecinie poszukują sprawcy, który 20 marca 2017 roku w centrum Szczecina, przy ulicy Obrońców Stalingradu (obecnie ul. Edmunda Bałuki), usiłował pozbawić życia mieszkańca Szczecina, oblewając jego twarz i ciało roztworem stężonego kwasu siarkowego. Świadków zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanych zdjęciach prosimy o kontakt z CBŚP. Zapewniamy anonimowość.

Kamery monitoringu zarejestrowały sylwetkę mężczyzny podejrzewanego o to przestępstwo.
Zwracamy się z prośbą do świadków zdarzenia oraz wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanym materiale z monitoringu, o kontakt na nr telefonów:
* 504-316-057 - całodobowo prowadzący śledztwo,
* 112 lub 997 - nr alarmowe,
* (91) 821-68-10 - w godz. 7:30 - 15:30 sekretariat Wydziału do zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Szczecinie Centralnego Biura Śledczego Policji.
 

Oceń news:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.