Biłgoraj: szkolenia dla pracodawców i biur rachunkowych
dodano: 26.05.2018Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Biłgoraju zaprasza przedstawicieli pracodawców i biur rachunkowych na dwa bezpłatne szkolenia, które odbędą się 7 czerwca. Dotyczą elektronicznych zwolnień lekarskich i ubezpieczenia podczas pracy za granicą.
O godzinie 10.00 organizatorzy zapraszają na spotkanie dotyczące elektronicznych zwolnień lekarskich. Uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda obsługa e-zwolnień w firmie. Warto zabrać ze sobą dowód osobisty, bo szkolenie będzie też okazją do założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS – to za jego pomocą pracodawcy odbierają e-zwolnienia.
O godzinie 11.00 rozpocznie się szkolenie dotyczące wysyłania pracowników za granicę i przenoszenia działalności gospodarczej za granicę w ramach delegowania. Ekspert ZUS wyjaśni, w którym kraju powinna być ubezpieczona osoba delegowana do pracy za granicę. Będzie mowa między innymi o ubezpieczeniu cudzoziemców zatrudnionych w Polsce.
Szkolenia odbędą się 7 czerwca w siedzibie Oddziału ZUS w Biłgoraju przy ul. Kościuszki 103. Zapisy przyjmuje Tomasz Jabłoński pod numerem telefonu 84 688 13 08 oraz e-mailem [email protected]
Małgorzata Korba
regionalny rzecznik ZUS
w województwie lubelskim
Aktualności
więcej-
Książnica Zamojska zaprasza na Letnią Czytelnię Książki i Prasy
- 18-latek kierował skuterem wodnym bez dokumentu potwierdzającego kwalifikacje
- Szkolenie wojskowe kandydatów do zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych
- Prowadzili po pijanemu – opuszczą Polskę
- Łatwiej złożyć wniosek o zasiłek – od lipca nowe zasady
- Umowa na przebudowę ulicy Peowiaków podpisana. Rusza jedna z najważniejszych drogowych inwestycji w mieście
- KAS udaremniła przemyt 1,2 mln paczek papierosów. Kontenery z kontrabandą zatrzymane w Małaszewiczach
- „Nie daj się wciągnąć – wakacje to czas na przygody, nie na narkotyki”
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (74)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (6)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (8)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Wypadek z udziałem karetki pogotowia w m. Bodaczów
dodano: 07.06.2026Wypadek z udziałem karetki pogotowia w m. Bodaczów
Zobacz materiałZaproszenie na XXVII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego – IV Powiatowa „Aktywna Wieś”
dodano: 22.06.2026Zapraszamy Państwa na XXVII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi - Święto Sportu Powiatu Zamojskiego organizowane przy wsparciu finansowym Powiatu Zamojskiego, które odbędą się w niedzielę (28.06) o godz. 11:00 na obiektach sportowych Gminy Adamów - stadion sportowy w Jacni. www.facebook.com/powzam
Zobacz materiałMotorowerem potrącił pieszą na przejściu dla pieszych
dodano: 18.06.202615-latka przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych na ul. Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim została potrącona przez 16-latka kierującego motorowerem marki Fantic. Piesza doznała obrażeń i została przetransportowana do szpitala. Apelujemy o ostrożność i wzmożoną czujność w okolicach przejść dla pieszych.
Zobacz materiałSzturm Twierdzy Zamość 2026
dodano: 05.06.2026W przyszłym tygodniu (12-14 czerwca) odbędzie się impreza, bez której trudno wyobrazić sobie kalendarz wydarzeń w naszym mieście. To już 22. Szturm Twierdzy Zamość. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)