Zatrzymany 40-latek który uciekł z miejsca zdarzenia
dodano: 16.04.2018Parczewscy mundurowi zatrzymali 40-latka, który w sobotę w miejscowości Kolano (gmina Jabłoń) kierując ciągnikiem rolniczym zajechał drogę jadącemu z przeciwka motocykliście. Później zamiast udzielić pomocy poszkodowanemu, uciekł z miejsca zdarzenia. 23 – cyklista z obrażeniami trafił do szpitala. Zatrzymany 40-latek trafił do policyjnej celi.
O tym wypadku pisaliśmy wczoraj. W sobotę wieczorem w miejscowości Kolano kierujący ciągnikiem rolniczym skręcając na teren jednej z posesji wymusił pierwszeństwo jadącemu z przeciwka motocykliście. 23 – latek, który jechał jednośladem zdążył jeszcze „położyć” swój pojazd, jednak nie uniknął zderzenia. Siła uderzenia rozerwała motocykl na części, po czym stanął on w płomieniach.
Kierowca ciągnika natomiast, nie udzielił pomocy poszkodowanemu i uciekł z miejsca zdarzenia. Mieszkaniec gminy Jabłoń z obrażeniami trafił do szpitala. Badanie wykazało, że był trzeźwy.
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (713)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
800 plus – nie zapomnij o wniosku!
dodano: 25.06.2026Jeszcze tylko kilka dni zostało, by przesłać wniosek o 800+ tak, by dostać świadczenie na dziecko za cały nowy okres wypłat. Termin mija 30 czerwca. Kto się spóźni, otrzyma 800+ dopiero od miesiąca złożenia wniosku.
Zobacz materiałOrla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
dodano: 25.06.2026Dzisiaj (25 czerwca) podpisano umowę. Prace ruszą na początku lipca. I jeśli nic nie pokrzyżuje planów, to do końca wakacji ulica Orla w Zamościu będzie jak nowa. I to mimo faktu, że formalnie firma DROGMOST ma na wykonanie tej inwestycji do ośmiu miesięcy.
Zobacz materiałPróbował przekroczyć granicę mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie!
dodano: 10.06.2026Wczoraj 54-latek ob. Ukrainy kierujący Mercedesem próbował przekroczyć przejście graniczne w Zosinie mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej i przekazany policjantom z Hrubieszowa. 54-latek spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo policjanci złożyli wniosek do Straży Granicznej o deportację mężczyzny w związku z popełnionym przestępstwem.
Zobacz materiałFontanna na Rynku Wodnym nie działa. Ktoś czymś zapchał dysze
dodano: 30.05.2026Została uruchomiona na majówkę, ale teraz jest wyłączona. Fontanną na Rynku Wodnym w Zamościu muszą się zająć serwisanci firmy, która kilka lat temu instalowała w niej nowy system. Bo dysze zostały czymś bardzo mocno zapchane.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)