Uszkodzona rura gazowa
dodano: 19.01.2021 w ZdarzeniaDyżurny Zamojskiej policji został powiadomiony o uszkodzeniu rury instalacji gazowej w miejscowości Ruszów-Kolonia. Dokonane na miejscu zdarzenia wstępne ustalenia policjantów na to, że do uszkodzenia doszło podczas wykonywania prac związanych z kładzeniem tam światłowodu. Prawdopodobnie pracownik firmy robiąc wykop pod światłowód łyżką koparki zahaczył o rurę gazową co doprowadziło do jej rozszczelnienia. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani także strażacy oraz pracownicy pogotowia gazowego. Strażacy zabezpieczyli oraz dokonali pomiaru stężenia gazu, natomiast pracownicy pogotowia ratunkowego wykonali prace związane z usunięciem awarii. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Ulatniający się z uszkodzonej rury gaz nie zagrażał okolicznym mieszkańcom i nie było więc konieczności przeprowadzenia ewakuacji. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia.
Aktualności
więcej-
Będą remonty kominów zabytkowych kamienic na Starym Mieście
- Dwa samochody i prawie 1,3 tys. paczek papierosów zajęła lubelska KAS
- Miasto dba o pomniki przyrody. Wiekowymi drzewami zajmą się specjaliści
- Lubelskie: 6 tys. czerwcowych emerytur z podwyżką
- Nowe ekologiczne autobusy już jadą do Zamościa
- Szkodliwy czynnik chłodniczy na granicy w Zosinie
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74
- Oszustwo metodą na fałszywego policjanta. 83-latka straciła prawie 75 000 złotych
Komentowane TV
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (458)
- Potrącenie 84-letniego rowerzysty (3)
- Substancja oleista na wodzie (1)
- Pałac Zamoyskich w Zamościu – Dziedzictwo Rzeczypospolitej (15)
- Wielomilionowe wsparcie na inwestycje drogowe w regionie (12)
- Wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował (2)
- Wichura nad powiatem zamojskim (1)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
więcejPożar samochodu
dodano: 25.03.2026 w ZdarzeniaPożar samochodu osobowego przy ul. Żdanowskiej w Zamościu. Kierująca samodzielnie opuściła pojazd.
Zobacz materiałWichura nad powiatem zamojskim
dodano: 06.04.2026 w ZdarzeniaWichura przeszła przez powiat zamojski, wyrządziła wiele szkód i postawiła służby w stan gotowości.
Zobacz materiałWypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował
dodano: 07.04.2026 w Zdarzenia40-letni kierujący Oplem zjechał na lewy pas ruchu, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo, przewracając pojazd na dach.
Zobacz materiałSubstancja oleista na wodzie
dodano: 14.04.2026 w ZdarzeniaOkoło 100 litrów substancji oleistej zostało usuniętych z cieku wodnego przy ul. Północnej w Zamość. Działania prowadzili strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu, którzy zabezpieczyli teren i ograniczyli rozprzestrzenianie się zanieczyszczenia.
Zobacz materiał


Wasze komentarze (58)