zamosc.tv

Zderzenie dwóch osobówek na rondzie

dodano: 26.06.2026 w Zdarzenia

Kierująca toyotą 37-latka wymusiła pierwszeństwo na rondzie i zderzyła się z citroenem. Do szpitala na badania trafiło pięć osób, w tym dwoje dzieci w wieku 2 i 5 lat. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, a kierowcy byli trzeźwi.

Oceń wideo:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Wasze komentarze (7)

~Mr. T
- 10:54, 26.06.2026
Litości. Jeżeli nie potrafisz jeździć, to zapisz się na kurs doszkalający. Cóż trudnego jest w poruszaniu się po rondach,?? Trzeba pamiętać tylko o podstawowej zasadzie ograniczonego zaufania.
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~RKS HUWDU
- 10:29, 26.06.2026
To się naucz jeździć to nie będzie problemu
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~RKS HUWDU
- 10:28, 26.06.2026
To się naucz jeździć to nie będzie problemu
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~RKS HUWDU
- 10:28, 26.06.2026
To się naucz jeździć to nie będzie problemu
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zlikwidować rondo!
- 10:25, 26.06.2026
Zlikwidować te ronda na głównych ulicach, albo zrobić na nich sygnalizację wielofazową.! Jak widać w newralgicznych punktach ruchu się nie sprawdzają, może na bocznych uliczkach z małym ruchem tak. Dość tego dziadowania, miasta nie stać na żarówki? Zrobić sygnalizację!
Odpowiedzi: 0
0
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Janusz
- 09:53, 26.06.2026
Cosik często są tam kolizje przydało by się coś z tym zrobić panowie bezradni
Odpowiedzi: 0
2
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Henryk
- 09:50, 26.06.2026
Dwa razy miałem takie przypadki kierowcy jadac od strony ulicy Wyszyńskiego myślą że mają na rąndzie pierwszeństwo zajeżdżają drogę będącym już na rąndzie od ulicy odrodzenia
Odpowiedzi: 0
2
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV