Jubileusz 20-lecia Gazety Krasnobrodzkiej
dodano: 06.05.2010Gazeta Krasnobrodzka powstała w oparciu o wydawany na przełomie lat 1989/1990 „Informator Komitetu Obywatelskiego Solidarność” Od kwietnia 1992 roku nie było to już Pismo Gminnego Komitetu Obywatelskiego \"Solidarność\" W lipcu 1993 roku ukazało się pierwsze wydanie specjalne, w którym były informacje przydatne turystom. W grudniu 1998 roku Gazecie Krasnobrodzkiej nadano numer ISSN i zarejestrowano w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych. Od tego czasu kolejne egzemplarze są wysyłane do Biblioteki Narodowej w Warszawie i Biblioteki Jagiellońskiej w Krakowie.
Aktualności
więcej-
Zatrzymany 42-latek za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem
- ZUS podsumowuje wypłaty „trzynastek”
- Zamojski Dom Kultury rozpoczyna akcję promującą 51. Zamojskie Lato Teatralne!
- Wypadek z udziałem nietrzeźwego motocyklisty
- Palcem po mapie - przez Amerykę Południową
- Jan Kondrak - koncert
- “Opowieści, które budują markę – warsztat narracji, promocji i dziedzictwa”
- Wspólne patrole policjantów i Straży Leśnej. Razem dbamy o bezpieczeństwo w lasach Roztocza
Komentowane TV
- 44-latek potrącił 10-letniego chłopca (1)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (18)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (150)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (7)
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (6)
- Fordem w Nissana (6)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
dodano: 02.05.2026 w ZdarzeniaUroczyste podniesienie flagi Rzeczpospolitej Polskiej w asyście honorowej przedstawicieli służb mundurowych
Zobacz materiałXXIV sesja Rady Gminy Zamość
dodano: 22.04.2026Informujemy, że XXIV sesja Rady Gminy Zamość odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. (środa) o godz. 15:30 w świetlicy wiejskiej w Mokrem.
Zobacz materiałHulajnogą w psa
dodano: 17.04.2026 w WydarzeniaW Zamościu, na ul. Królowej Jadwigi, 14-letni chłopiec poruszający się hulajnogą najechał na psa. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.
Zobacz materiał31-latek usłyszał zarzut zabójstwa
dodano: 11.04.2026 w ZdarzeniaZa zabójstwo 32-latka z gminy Kraśniczyn krasnostawscy kryminalni zatrzymali 31-latka.
Zobacz materiał


Wasze komentarze (0)